Kontaktinformation

Suomen kulutusosa Oy
Hulikanmutka 1
37570 LEMPÄÄLÄ
​​​​​​​
Telefon +358 10 219 6820
myynti(at)suomenkulutusosa.fi

Avhämtning och leverans vardagar 08.00 – 16.00.
FO-nummer 2305580-5

Kontakta oss

Välj leveranssätt

Per postPer e-post






Försäljning

Antti Kurenniemi
Försäljningschef

+35850 326 8255
antti.kurenniemi@suomenkulutusosa.fi
Anu Patojoki-Tuominen
Försäljningschef

+35850 312 2668
anu.patojoki-tuominen@suomenkulutusosa.fi
Eetu Suominen
Product manager

+35850 595 9199
eetu.suominen@suomenkulutusosa.fi
Isto-Markus Järvinen
Försäljningschef

+35840 669 1270
isto-markus.jarvinen@suomenkulutusosa.fi
Jyrki Nevalainen
Försäljningschef

+35850 431 4688
jyrki.nevalainen@suomenkulutusosa.fi
Teppo Rehn
Försäljningschef

+35850 449 9321
teppo.rehn@suomenkulutusosa.fi

Inköp

Mikko Patojoki
Inköp

+35840 520 8530
mikko.patojoki@suomenkulutusosa.fi

Administration

Taina Niinimäki
Ekonomiassistent

+35810 219 6820
taina.niinimaki@suomenkulutusosa.fi
Tarja Romanov
Ekonomi och personalchef

+358 50 472 6555
tarja.romanov@suomenkulutusosa.fi
Mikko Patojoki
Styrelseordförande

+35840 520 8530
mikko.patojoki@suomenkulutusosa.fi
Jukka Halttunen
Partner/Försäljning

+35840 015 1170
jukka.halttunen@suomenkulutusosa.fi
Kari Pitkänen
VD

+35845 842 3213
kari.pitkanen@suomenkulutusosa.fi

Formgiven av www.bermuda.fi