Yhteystiedot

Suomen Kulutusosa Oy
Hulikanmutka 1
37570 LEMPÄÄLÄ
​​​​​​​
Puhelin 010 219 6820
myynti(at)suomenkulutusosa.fi

Tavaran nouto ja vastaanotto
arkisin klo 8–16
Y-tunnus 2305580-5

Ota yhteyttä

Valitse toimitustapa

PostitseSähköpostitse






Myynti

Antti Kurenniemi

Antti Kurenniemi
Myyntipäällikkö

+35850 326 8255
antti.kurenniemi@suomenkulutusosa.fi

Anu Patojoki-Tuominen

Anu Patojoki-Tuominen
Myyntipäällikkö

+35850 312 2668
anu.patojoki-tuominen@suomenkulutusosa.fi

Eetu Suominen

Eetu Suominen
Tuotepäällikkö, murskaus ja seulonta

+35850 595 9199
eetu.suominen@suomenkulutusosa.fi

suomen kulutusosa

Jyrki Nevalainen
Myyntipäällikkö

+35850 431 4688
jyrki.nevalainen@suomenkulutusosa.fi

Teppo Rehn
Myyntipäällikkö

+35850 449 9321
teppo.rehn@suomenkulutusosa.fi

Ostot

Perttu Jokinen

Perttu Jokinen
Ostopäällikkö

+35850 387 2859
perttu.jokinen@suomenkulutusosa.fi

Hallinto

Tarja Romanov

Tarja Romanov
Talous- ja henkilöstöpäällikkö

+358 50 472 6555
tarja.romanov@suomenkulutusosa.fi

suomen kulutusosa

Mikko Patojoki
Hallituksen puheenjohtaja

+35840 520 8530
mikko.patojoki@suomenkulutusosa.fi

suomen kulutusosa

Jukka Halttunen
Partneri/Myynti

+35840 015 1170
jukka.halttunen@suomenkulutusosa.fi

Kari Pitkänen

Kari Pitkänen
Toimitusjohtaja

+35845 842 3213
kari.pitkanen@suomenkulutusosa.fi

Mirka Kuusela

Mirka Kuusela
Toimistosihteeri

+35810 219 6820
mirka.kuusela@suomenkulutusosa.fi

Digitaalisen tarinan kerronnan kulutusosat: www.bermuda.fi