Yhteystiedot

Suomen Kulutusosa Oy
Hulikanmutka 1
37570 LEMPÄÄLÄ
​​​​​​​
Puhelin 010 219 6820
myynti(at)suomenkulutusosa.fi

Tavaran nouto ja vastaanotto
arkisin klo 8–16
Y-tunnus 2305580-5

Ota yhteyttä

Valitse toimitustapa

PostitseSähköpostitse






Myynti

Anssi Luukka
Myyntiassistentti

+35850 441 3151
anssi.luukka@suomenkulutusosa.fi
Antti Kurenniemi
Myyntipäällikkö

+35850 326 8255
antti.kurenniemi@suomenkulutusosa.fi
Anu Patojoki-Tuominen
Myyntipäällikkö

+35850 312 2668
anu.patojoki-tuominen@suomenkulutusosa.fi
Artur Pohtio
Myyntineuvottelija

+35850 470 5788
artur.pohtio@suomenkulutusosa.fi
Eetu Suominen
Tuotepäällikkö, murskaus ja seulonta

+35850 595 9199
eetu.suominen@suomenkulutusosa.fi
Isto-Markus Järvinen
Myyntipäällikkö

+35840 669 1270
isto-markus.jarvinen@suomenkulutusosa.fi
Jyrki Nevalainen
Myyntipäällikkö

+35850 431 4688
jyrki.nevalainen@suomenkulutusosa.fi
Teppo Rehn
Myyntipäällikkö

+35850 449 9321
teppo.rehn@suomenkulutusosa.fi

Ostot

Linda Lehto
Operatiivinen Ostaja

+35850 465 5532
linda.lehto@suomenkulutusosa.fi

Hallinto

Taina Niinimäki
Talousassistentti

+35840 734 1192
taina.niinimaki@suomenkulutusosa.fi
Tarja Romanov
Talous- ja henkilöstöpäällikkö

+358 50 472 6555
tarja.romanov@suomenkulutusosa.fi
Mikko Patojoki
Hallituksen puheenjohtaja

+35840 520 8530
mikko.patojoki@suomenkulutusosa.fi
Jukka Halttunen
Partneri/Myynti

+35840 015 1170
jukka.halttunen@suomenkulutusosa.fi
Kari Pitkänen
Toimitusjohtaja

+35845 842 3213
kari.pitkanen@suomenkulutusosa.fi

LASKUTUS

Verkkolaskutusosoitteet astuneet voimaan 01.05.2021.

Verkkolaskuosoite: 003723055805
Operaattorin tunnus: BAWCFI22
Operaattori: Basware

Mikäli ette pysty toimittamaan laskujanne verkkolaskuina, tulee paperilaskut postittaa alla olevaan osoitteeseen:

Suomen Kulutusosa Oy
Hulikanmutka 1
37570 Lempäälä

Otamme laskuja vastaan myös sähköpostitse osoitteeseen: myynti@suomenkulutusosa.fi

Laskulla tulee ehdottomasti mainita tilaajan nimi ja mahdollisesti ilmoitettu tilausnumeromme.

Lisätietoja laskutuksesta:

Taina Niinimäki
Talousassistentti
+35840 734 1192
taina.niinimaki@suomenkulutusosa.fi

Digitaalisen tarinan kerronnan kulutusosat: www.bermuda.fi