MYYNTIHENKILÖT PALVELUKSESSASI

Antti Kurenniemi
Myyntipäällikkö

+35850 326 8255

antti.kurenniemi@suomenkulutusosa.fi

FI EN

Anu Patojoki-Tuominen
Myyntipäällikkö

+35850 312 2668

anu.patojoki-tuominen@suomenkulutusosa.fi

FI EN

Artur Pohtio
Myyntipäällikkö

+35850 470 5788

artur.pohtio@suomenkulutusosa.fi

FI EN

Eetu Suominen
Myyntijohtaja

+35850 595 9199

eetu.suominen@suomenkulutusosa.fi

FI EN

Isto-Markus Järvinen
Myyntipäällikkö

+35840 669 1270

isto-markus.jarvinen@suomenkulutusosa.fi

FI EN

Jukka Halttunen
Partneri/Myynti

+35840 015 1170

jukka.halttunen@suomenkulutusosa.fi

FI EN

Jyrki Nevalainen
Myyntipäällikkö

+35850 431 4688

jyrki.nevalainen@suomenkulutusosa.fi

FI EN

Mikko Patojoki
Partneri/Myynti

+35840 520 8530

mikko.patojoki@suomenkulutusosa.fi

FI SE EN

Urho Tujula
Myyntipäällikkö

+35850 449 9321

urho.tujula@suomenkulutusosa.fi

FI EN

OSTOT

Linda Lehto
Operatiivinen ostaja

+35850 465 5532

linda.lehto@suomenkulutusosa.fi

FI EN

HALLINTO

Kari Pitkänen
Toimitusjohtaja

+35845 842 3213

kari.pitkanen@suomenkulutusosa.fi

FI SE EN

Taina Niinimäki
Talousassistentti

+35840 734 1192

taina.niinimaki@suomenkulutusosa.fi

FI EN

Tarja Romanov
Talousjohtaja

+35850 472 6555

tarja.romanov@suomenkulutusosa.fi

FI EN SE

Laskutus

Lisätietoja laskutuksesta:

Taina Niinimäki
Talousassistentti

+35840 734 1192

taina.niinimaki@suomenkulutusosa.fi

Verkkolaskutusosoitteet astuneet voimaan 01.05.2021.

Verkkolaskuosoite: 003723055805
Operaattorin tunnus: BAWCFI22
Operaattori: Basware

Mikäli ette pysty toimittamaan laskujanne verkkolaskuina, tulee paperilaskut postittaa alla olevaan osoitteeseen:

Suomen Kulutusosa Oy
Hulikanmutka 3
37570 Lempäälä

Otamme laskuja vastaan myös sähköpostitse osoitteeseen: myynti@suomenkulutusosa.fi

Laskulla tulee ehdottomasti mainita tilaajan nimi ja mahdollisesti ilmoitettu tilausnumeromme.

Yleiset yhteystiedot

Suomen Kulutusosa Oy
Hulikanmutka 3
37570 LEMPÄÄLÄ

Puhelin: 010 219 6820
Sähköposti: myynti@suomenkulutusosa.fi

Tavaran nouto ja vastaanotto arkisin klo 8–16

Y-tunnus: 2305580-5

JÄTÄ YHTEYDENOTTOPYYNTÖ

Voit lähettää meille kysymyksiä ja tiedusteluja koskien tuotteitamme ja palveluitamme kätevästi tämän lomakkeen kautta. Voit myös tilata painetun tuotekatalogimme tällä lomakkeella kirjoittamalla asiasta viestikenttään. Huomaa, että tähdellä merkityt kohdat ovat pakollisia. Erityisen kiireellisissä asioissa suosittelemme puhelinsoittoa.