Säljpersonal till din tjänst

Anssi Luukka
Försäljningsmäklare

+35850 441 3151

anssi.luukka@suomenkulutusosa.fi

FI EN

Antti Kurenniemi
Försäljningschef

+35850 326 8255

antti.kurenniemi@suomenkulutusosa.fi

FI EN

Anu Patojoki-Tuominen
Försäljningschef

+35850 312 2668

anu.patojoki-tuominen@suomenkulutusosa.fi

FI EN

Artur Pohtio
Försäljningschef

+35850 470 5788

artur.pohtio@suomenkulutusosa.fi

FI EN

Eetu Suominen
Product manager, krossning och sållning

+35850 595 9199

eetu.suominen@suomenkulutusosa.fi

FI EN

Isto-Markus Järvinen
Försäljningschef

+35840 669 1270

isto-markus.jarvinen@suomenkulutusosa.fi

FI EN

Jyrki Nevalainen
Försäljningschef

+35850 431 4688

jyrki.nevalainen@suomenkulutusosa.fi

FI EN

Urho Tujula
Försäljningschef

+35850 449 9321

urho.tujula@suomenkulutusosa.fi

FI EN

Inköp

Linda Lehto
Operativ Inköpare

+35850 465 5532

linda.lehto@suomenkulutusosa.fi

Förvaltning

Jukka Halttunen
Partner/Försäljning

+35840 015 1170

jukka.halttunen@suomenkulutusosa.fi

FI EN

Mikko Patojoki
Styrelseordförande

+35840 520 8530

mikko.patojoki@suomenkulutusosa.fi

FI SE EN

Taina Niinimäki
Ekonomiassistent

+35840 734 1192

taina.niinimaki@suomenkulutusosa.fi

FI EN

Tarja Romanov
Ekonomi och personalchef

+358 50 472 6555

tarja.romanov@suomenkulutusosa.fi

FI EN SE

Invoicing

Mer information om faktureringen

Taina Niinimäki

+35840 734 1192

taina.niinimaki@suomenkulutusosa.fi

E-faktureringsadresserna har trätt i kraft 01.05.2021.

E-fakturaadress: 003723055805
Operatörkod: BAWCFI22
Operatör: Basware

Om ni inte kan sända er faktura som e-faktura, ska pappersfakturor postas till följande adress:

Suomen Kulutusosa Oy
Hulikanmutka 1
37570 Lempäälä, Finland

Vi tar även emot fakturer per e-post till adressen: myynti@suomenkulutusosa.fi

Allmänna kontaktuppgifter

Suomen Kulutusosa Oy
Hulikanmutka 1
37570 Lempäälä, Finland

Telefon: 010 219 6820
Email: myynti@suomenkulutusosa.fi

Avhämtning och mottagning av varor Vardagar kl. 8–16

FO-nummer: 2305580-5

Lämna en kontaktbegäran

Du kan behändigt skicka oss frågor och förfrågningar om våra produkter och tjänster via det här formuläret. Du kan också använda det här formuläret för att beställa vår tryckta produktkatalog genom att skriva om saken i meddelandefältet. Observera att de punkter som är markerade med en asterisk är obligatoriska. Vid särskilt brådskande ärenden rekommenderar vi ett telefonsamtal.